Dolgozz

nálunk!

ÓVODAPEDAGÓGUS

Exkluzív környezetben működő, gyermek- és családközpontú magánóvodánk rugalmas és jól képzett, jó hangulatú csapata várja új munkatársai jelentkezését, akár azonnali munkakezdéssel.

Feladatok

A csoportokban folyó pedagógiai munka tervezése, szervezése, irányítása.

Biztonságos körülmények teremtése a gyermekek testi-lelki fejlődéséhez.

Elvárások

Óvodapedagógusi diploma

Büntetlen előélet

Kimagasló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Kedves, empatikus, lelkes, vidám, proaktív és együttműködő személyiség

Alkalmasság önálló- és csapatmunkára egyaránt

Előnyt jelent

Középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

Versenyképes, a pedagógus bértábla szerinti besorolásnál magasabb fizetés

Utazási támogatás

Ingyenes lakhatás az óvoda közelében

Munkavégzés

8 órás, teljes munkaidős főállás

A munkavégzés helyszíne Telki, Budapesttől mindössze 19 kilométerre.

Egyéb

Szakmai tapasztalattal rendelkezők és pályakezdők jelentkezését egyaránt örömmel fogadjuk.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal.